Yazar I Eğitmen I Başmüfettiş I Danışman I Denetçi

 
Şirketler Hukuku - Ticaret Hukuku - OSB Hukuku - TGB Hukuku 
 

Tacirsoft

Tacirsoft, Türkiye’nin Şirketler Hukuku ve OSB Hukukuna dair ilk ve tek veri tabanıdır. Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Kooperatifler ve Organize Sanayi Bölgeleri Hukuku alanında birçok eseri bulunan ve bu alanlarda uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ile uzmanlığa sahip olan  Dr. Soner ALTAŞ tarafından hazırlanmıştır.

İçerisinde, ayrı ayrı sınıflandırılmış şekilde binlerce içtihat, makale, mevzuat, yazı ve uygulamaya dönük doküman barındırmaktadır. Aradığınız konuyu hızlı, kolay ve bütüncül bir şekilde bulabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

TacirSoft, kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. Hukuk büroları, avukatlar, mali müşavirler, OSB’ler, aile şirketleri ile kurumsal şirketlerin üst düzey yöneticileri, ortakları, muhasebe ve hukuk departmanları tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

TacirSoft veri tabanlarının temeli 2013 yılında atılmıştır. 2022 yılında TacirSoft ailesine OSB Hukuku Veri Tabanı da ilave edilmiştir. OSB Hukuku’nun birçok konuda özellikle Anonim Şirketler Hukukuna dair düzenlemeleri esas alması nedeniyle, veri tabanımız OSB’ler ve katılımcıları açısından da vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Onlarca yılın bilgi birikimi ve emeği sonucunda ortaya çıkan TacirSoft’un, Ülkemiz hukuk ve iş dünyasına faydalı olması en büyük temennimizdir.

Detaylı bilgi edinmek ve Tacirsoft sitesini ziyaret etmek için tıklayınız

Başa dön
error: Content is protected !!